Для входа в кабинет введите свой номер телефона
10 цифр, начиная с нуля

Не хочет работать пульт?

С ростом популярности "умных" светильников, стало больше обращений в наш сервисный центр относительно пультов дистанционного управления светильниками, каждый из которых "просто перестал работать".

Замінити батарейку в пульті

Після проведеного дослідження ми дійшли висновку, що вся проблема полягає у... неправильно встановленій батарейці під час її заміни, або випадкового вилучення.

Є два види пультів дистанційного керування з якими трапляються подібні "проблеми" (на фото).

Пульт-ДК-1

Тож, ось своєрідний "лікнеп":

Дані пульти у своєму відсіку для блоку живлення CR2032 3V мають два контакти: + та -

  • "Мінусовий" контакт розташований ліворуч знизу, а "плюсовий" відповідно праворуч зверху.
  • Важливо! Контакти не мають торкатись один одного!
  • Вставте батарейку у відсік "плюсовою" стороною догори так, щоб контакти не торкаючись один одного затискали її між собою. (дивіться фото).
  • Закрийте кришку відсіку таким чином, щоб вона акуратно притисла верхній "плюсовий" контакт до батарейки.

Все!

Єдина відмінність може полягати у контактах відсіку елемента живлення. Але процес встановлення та положення самої батарейки ідентичні.

Перший варіант виду контактів відсіку живлення. Батарейку слід встановити між двох контактів плюсовою стороною назовні.

Батарейка-1

Батарейка-2

Другий варіант виду контактів відсіку живлення. Батарейку слід встановити між двох контактів плюсовою стороною назовні, щоб маленький контакт був нагорі торкаючись плюсової сторони батарейки.

Батарейка-3

Батарейка-4

Після замінити батарейки в пульті дистанційного керування слід перевірити чи не пошкоджено сигнальний світлодіод пульта. Як це зробити ми описали в статті "Перевірка інфрачервоного пульта дистанційного керування"

Приємного користування!

PS: Нагадаємо, що у разі виникнення питань або технічних проблем зі світлодіодним обладнанням ТМ "СВЕТКОМПЛЕКТ" ви можете звернутися до нашого сервісного центру за прямим номером телефону, або написати в онлайн чат в Телеграм.