Для входу в кабінет введіть свій номер телефону
10 цифр, починаючи з нуля

Датчик руху прожектору FL-MS

Налаштування датчику руху світлодіодного прожектора моделі FL-MS.

Зніміть задню кришку корпусу датчику відкрутивши чотири гвинти.
В середині корпусу розташовано клемний з’єднувач для під'єднання кабелю живлення 220 вольт та три перемикачі регулятора датчика.

Перемикач №1 відповідає за чутливість датчика.
Для того, щоб датчик реагував на рух у денний час, встановіть перемикач №1 у верхнє положення. Якщо вам потрібно, щоб датчик реагував виключно в темряві, встановіть перемикач у нижнє положення.

Перемикачі №2 та №3.
Вони відповідають за тривалість роботи світильника після спрацювання датчику руху. Комбінації їхнього положення формують чотири цих режими:
10 секунд, 1 хвилина, 5 хвилин та 10 хвилин після активації датчику руху.

Схема-перемикача

Наприклад.
Для того, щоб світильник виявляв об’єкти у темряві та вмикався на одну хвилину, потрібно перемикач №1 перевести у нижнє положення. Перемикач №2 перевести у верхнє положення, а перемикач №3 у нижнє.

Схема положень перемикачів нанесена поряд на плату датчика. Тож, у разі потреби вона завжди поруч.

Також слід зауважити, що для коректної роботи датчика світильник має бути розміщено в діапазоні висоти від 180 до 250 сантиметрів над рівнем поверхні, яку він освітлює. Також, важливо враховувати кут дії огляду датчику. Він варіюється від 100 до 120 градусів в залежності від відстані до рухомого об'єкта. Через це розміщувати світильник потрібно так, щоб його датчик мав якомога менше сліпих зон.

Схема-рохміщення

Керуйте світлом разом зі СВЕТКОМПЛЕКТ Україна!