Для входу в кабінет введіть свій номер телефону
10 цифр, починаючи з нуля

Помилки підключення магнітних треків

З появою в нашому асортименті магнітних трекових систем цікавість до них одразу зросла, піднявши цей вид освітлення до рівня найпопулярніших систем освітлення інтер’єрів.Проте, одночасно й зросла кількість звернень до сервісного центру. Усе через вихід з ладу світильників, до чого призвело… не вірне підключення усієї системи до електричної мережі.

Одразу хочемо наголосити.
Запам’ятайте!
Світильники магнітної трекової системи, як і уся система в цілому, живляться виключно постійним струмом напругою 48V!!! Даний струм потрібної потужності генерують блоки живлення, яких для даної системи є два види: вбудовані та зовнішні. Розраховувати потрібну потужність потрібно із загальної кількості світильників системи, додаючи 20% запасу.

(A1+A2+A3)+20%=X


A — потужність світильника в системі
Х — потрібна потужність блоку живлення

Під’єднання системи до зовнішнього блоку живлення здійснюється за допомогою вбудованого конектора, через який подається струм на доріжки магнітного шинопроводу.

Під’єднання конектора напряму до електричної мережі 220V — КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!


Це може призвести до виходу з ладу всіх світильників під’єднаної системи та можливої загрози ураження електричним струмом!!!

Пам'ятайте!
Ланцюг системи освітлення виглядає наступним чином:

  • Магнітний світильник трекової системи живиться з доріжок шинопроводу постійним струмом напругою 48V.
  • Даний струм подається через конектор-з’єднувач від зовнішнього блоку живлення.
  • Той своєю чергою під’єднується до мережі змінного струму напругою 220V.

Якщо в системі використовується вбудований блок живлення, то він напряму живить доріжки шинопроводу, перетворюючи змінний струм напругою 220V з електромережі на постійний струм напругою 48V, який потрібен для роботи освітлювальних приладів.

Огляд асортименту елементів магнітної трекової системи

Важливо пам’ятати, що монтаж та під’єднання до електричної мережі магнітних трекових систем мають проводити кваліфіковані майстри, що знаються на будові та принципах роботи даних систем.
Це зекономить ваші кошти та наші нерви!

Да прибуде з вами світло!