Для входу в кабінет введіть свій номер телефону
10 цифр, починаючи з нуля

Збирання світильника моделі Stella S

Світлодіодні світильники модельного ряду Stella S 600 та Stella S 480, які представлені в асортименті нашого інтернет-магазину СВЕТКОМПЛЕКТ, поставляються у розібраному вигляді. Де світлодіодні модулі, для компактного пакування, відокремлені від основи світильника в якій розміщується драйвер керування приладом.

Stella-s

Як правило, купуючи даний світлодіодний світильник, наші клієнти не приділяють уваги вивченню інструкції та самотужки намагаються зібрати прилад. Через що їм не завжди вдається зробити це вірно, що часто приводить до несправностей та хибного враження про дану модель в цілому.

Нагадаємо, що в інструкції до даних моделей світлодіодних світильників Stella S 600 та Stella S 480 описаний процес збирання та під’єднання кабелів живлення світлодіодних модулів.
Але для більшої наочності ми вирішили акцентувати вашу увагу на схемі з’єднання модулів та драйверу приладу, розфарбувавши групи елементів.

Тож, процес під'єднання досить простий. Світлові модулі потрібно змонтувати з основою приладу у послідовності зображеній на приведених нижче малюнках.

Схема-Стелла-600

Схема-СТЕЛЛА-480

Процес збирання приладу, якщо все виконується вірно, займає не більше 20 хвилин.

У разі виникнення додаткових запитань одразу звертайтеся до нашого сервісного центру за номером телефону KzM4MCA5OCA3OTkgMjYgMjg=, або пишіть в онлайн чат нашим менеджерам!

Наш Телеграм чат-бот для отримання оперативної допомоги:
t.me/svetcomplectbot