Для входу в кабінет введіть свій номер телефону
10 цифр, починаючи з нуля

Як дізнатися модель приладу?

How-to-know-model

Звертаючись телефоном, або месенджером, до нашого сервісного центру клієнти часто не можуть назвати модель свого світлодіодного світильника. Через це нашим працівникам дуже складно передбачати можливі причини виходу з ладу приладу.
Щоб пришвидшити комунікацію та отримати максимум інформації про прилад ми просимо вас під час звернення називати модель вашого приладу.
Адже ваш "біленький квадратний з блискітками" світильник може виявитися навіть не LED світильником!

Назву приладу, а також його технічні характеристики, ви можете знайти на упаковці приладу, або в інструкції по експлуатації.

Якщо ви не зберегли упаковку, або інструкцію, то варто оглянути сам світильник.

Усі прилади торговельної марки СВЕТКОМПЛЕКТ Україна простіковані, або ж мають надрукований перелік основних технічних характеристик на своїх компонентах.

Наприклад, в деяких моделях світильників, цю інформацію можна знайти на драйвері приладу, який розташовано під плафоном світильника.

2ф

В інших моделях, в яких технічні модулі приховані з тильної частини корпусі, або ж які не мають такої інформації "під плафоном", дані про модель даного світильника можна знайти на наліпці яка, як правило, знаходиться з тильного боку приладу. У такому випадку, щоб дізнатися цю інформацію прилад доведеться демонтувати.
Це зробити буде не складно, адже переважна більшість приладів торговельної марки "СВЕТКОМПЛЕКТ Україна" мають систему "легкий монтаж", що значно полегшує процес монтажу та догляду за приладом!

1а

Наполегливо просимо вас при зверненні до нашого сервісного центру враховувати дану інформацію. Це значно прискорить процес виявлення несправності навіть на етапі звернення телефоном, або онлайн.