Для входу в кабінет введіть свій номер телефону
10 цифр, починаючи з нуля

CCT — що це означає?

Чи знаєте ви, що означає абревіатура CCT в назвах наших світильників?

Температура світла, яка використовується в оселі чи офісі, для кожної людини комфортна по-своєму. Статистично, більшість обирає “нейтральне” світло — 4000К. Але багато хто любить “холодне” світло, а декому до вподоби “тепле”. Діло смаку.

Але як досягти комфортного освітлення, якщо не має бажання купувати значно дорожчі "розумні" світильники?
CCT (Change Color Temperature) — новітня система, яка дозволяє вибрати температуру світла вашого світильника без використання пульту дистанційного керування, та керується лише одним вимикачем, що значно зменшує вартість освітлювального приладу.

Наші освітлювальні прилади з абревіатурою CCT не належать до класу “розумних” світильників, але мають можливість зміни температури світла від “теплого” до “холодного”. Все це для того, щоб обрати максимально комфортне освітлення в приміщенні.

CCT

Керувати такою системою дуже легко.

  • Увімкніть світильник настінним вимикачем. Він почне світити однією з попередньо запрограмованою температурою світла: 2800, 4000 або 6000К.
  • Вимкніть світильник вимикачем та знову увімкніть. Температура світла зміниться. Наприклад, якщо попередній режим був 2800К, то наступний буде 4000К. Наступним за ним увімкнеться режим 6000К.
  • Вимикачем вмикайте та вимикайте світильник. Коли він буде світитися потрібною температурою вимкніть його та зачекайте не менше 20 секунд.
Система запам’ятає ваш вибір та при наступному увімкненні дасть команду світильнику працювати у режимі обраному користувачем.

Режимів світлової температури три:
"тепле" світло 2800К > "нейтральне" світло 4000К > "холодне" світло 6000К.
Вони вмикаються по колу один за одним.

Для того, щоб змінити запрограмований режим повторіть процедуру програмування заново.

Настінні та стельові світильники з даною системою керування ви можете придбати на сайті нашого інтернет-магазину.

Світло має бути комфортним!