Для входу в кабінет введіть свій номер телефону
10 цифр, починаючи з нуля

Ремонт LED світильника

Світлодіодне освітлення стає все більш популярним серед власників житлових приміщень та комерційних об'єктів. Це не дивно, адже такі лампи мають декілька переваг порівняно з традиційними джерелами світла: вони економічні, ефективні та довговічні.

Проте, як і будь-яке інше обладнання, світлодіодне освітлення може потребувати ремонту. В такому випадку варто звернутися до професіоналів, які знають, як правильно виконати ремонт ламп та світильників.

Ремонт-LED-світильника-гарантія

Відремонтувати Лед світильник

Наш сервісний центр пропонує повний спектр послуг з ремонту світлодіодного освітлення: ремонт світлодіодних світильників, ремонт драйвера LED світильника, ремонт плати світлодіодів світильника, заміна світлодіодів у LED світильнику тощо. Наші фахівці мають багаторічний досвід в роботі з освітлювальними світлодіодними приладами та знають, які проблеми можуть виникнути під час їх експлуатації.

Однією з частих причин поломки світлодіодних світильників є вигорівший світлодіод, пошкодження плати або драйвера LED світильника. Наші майстри мають досвід у заміні цих елементів та можуть швидко та якісно виконати ремонт.

Також можливість виникнення інших проблем, таких як контакти плати, або струмопровідних доріжок. У такому випадку ми виконаємо діагностику пристрою та знайдемо причину поломки.

Наші фахівці використовують тільки оригінальні запчастини та професійний інструмент для ремонту. Ми гарантуємо якість нашої роботи та надаємо гарантію на виконані ремонтні роботи.

Ремонт-світлодіодного-світильника

Ремонт світлодіодного світильника

Кожен світлодіодний світильник, який надходить до нашого сервісного центру на ремонт, проходить діагностику, яка визначає причину та ступінь поломки. Це робиться для того, щоб запобігти подальшому повторенню виходу з ладу приладу. А також, для того, щоб знайти можливі додаткові уражені інцидентом ділянки робочих плат та компонентів.

Діагностика приладу виконується безкоштовно. Ремонт LED світильника, який перебуває в межах гарантії нашого магазину, та такий що вийшов з ладу не через дії споживача, або третіх осіб, теж проводиться коштом закладу.Обов’язково ознайомтесь з правилами гарантійного обслуговування нашого сервісного центру.

Наступним кроком є ремонт світлодіодного світильника. Цей процес включає заміну елементів електронних блоків світильника. Наприклад, якщо вийшов з ладу драйвер приладу, наші фахівці проводять діагностику та виявляють причину несправності. Виконують ремонт драйвера шляхом заміни елементів що вийшли з ладу.

  • Слід зауважити, що наш сервісний центр не має готових драйверів для світлодіодних світильників, що ви могли самовільно купити драйвер для світильника та замінити його. Це обумовлено тим, що часта діагностика з боку споживача є невірною. А ремонт світлодіодного світильника третіми особами призводить до його повного виходу з ладу та неможливості відновлення працездатності.

купити-драйвер-світильника

Тому, якщо ваш світильник перестав працювати, або LED світильник не вмикається, будь ласка, зверніться до нашого сервісного центру і ми вам обов’язково допоможемо відремонтувати LED світильник.

Останнім етапом перед яким завершується ремонт LED світильника є перевірка усіх електричних систем світильника на працездатність. Після того, як світлодіодний світильник перевірено та не виявлено ніяких додаткових дефектів, споживач повідомляється за допомогою СМС повідомлення про те що світильник відремонтовано.

Відстежувати історію ремонту та готовність наші клієнти можуть у приватному кабінеті споживача, який активується на головній сторінці сайту по номеру телефона клієнта, який звернувся до нашого сервісного центру.

  • Нагадаємо, щоб запобігти швидкому виходу з ладу LED світильника його монтаж та його підключення до електромережі має виконувати кваліфікований майстер!

монтаж-світильника

Якщо ви маєте проблеми з вашим світлодіодним світильником, будь ласка, зверніться до нашого сервісного центру. Ми з радістю допоможемо вам!

Ремонт світлодіодного світильника виконує наш сервісний центр, який розташовано за адресою:
м. Київ,
вул. Михайла Драгоманова,
31Б

Вхід до сервісу знаходиться праворуч від ресторану "Пивна дума"

Ми виконуємо ремонт світлодіодного світильника та приймаємо їх до нашого сервісного центру з усіх міст України, таких як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Вінниця, Чернігів, Дніпро, Івано-Франківськ, Полтава, Луцьк та інші міста нашої неньки України!