Для входу в кабінет введіть свій номер телефону
10 цифр, починаючи з нуля

Купити драйвер

У зв’язку зі складною енергетичною ситуацією у нашій країні, а саме через різкі перепади напруги в електромережах, світлодіодний світильник може вийти з ладу. Адже, часто перепади напруги виходять за межі допустимих показників, що призводить до виходу з ладу деяких складових елементів приладу.

Також причиною несправності може бути, здавалося б не значне, але все ж таки порушення правил підключення приладу до електромережі. А саме, не вірне підключення настінного вимикача.

З правилами підключення світильників ми коротко виклали та радимо ознайомитись у нашій статті “Як підключити LED світильник”.

драйвер-світильника

Купити драйвер

Кожен світлодіодний прилад має драйвер контролю напруги. І коли світильник виходить з ладу власник приладу одразу починає шукати новий драйвер на заміну тому який, здавалося б, вийшов з ладу.
Але є але…

Якщо ваш світильник перестав працювати це не означає, що саме драйвер приладу перегорів. Причин може бути багато. Навіть банальне вигорання світлодіода, заміна якого коштує в рази дешевше ніж заміна драйверу.

Але багато клієнтів наполягають на придбанні драйвера для самовільного ремонту. Тим самим анулюючи гарантію виробника, яка покриває майже увесь спектр випадків ремонту.
Ознайомтесь, будь ласка, з Правилами та рекомендаціями сервісу

Якщо ви звертаєтесь до нашого сервісу з проханням купити драйвер приладу будьте готові отримати відмову.

  • Ми наполягаємо на тому, що ремонт має виконувати кваліфікований спеціаліст! Адже, ремонт приладу це не лише заміна складових. Це насамперед попередня діагностика, виявлення та усунення причин несправності. За умови дотримання правил експлуатації, це збереже життя вашому приладу на довгий строк.

Також зверніть увагу, що наш сервісний центр не має конкретних драйверів приладів для кожної моделі. Через це ми фізично не можемо продати вам те, що ви шукаєте. Усі запчастини для ремонту це окремі електротехнічні складові з яких під час ремонту збирається новий електронний вузол, який було пошкоджено.

деталі-драйвера

Тож, якщо у ваш світлодіодний світильник перестав працювати не поспішайте шукати драйвер та гніватись на сервіс у відмові його продати. Спочатку доставте прилад на діагностику. Ми зможемо швидко та якісно відремонтувати LED світильник!
Це зекономить ваші кошти та нерви )