Для входу в кабінет введіть свій номер телефону
10 цифр, починаючи з нуля

Як підключити LED світильник

Світлодіодні світильники є чудовим вибором для дому, оскільки вони довговічні та економічні в енергоспоживанні. Однак, не вірне підключення приладу до побутової електромережі може скоротити строк його служби та призвести до виходу його з ладу. Тому ми наполягаємо на тому, що будь-які електромонтажні роботи має виконувати кваліфікований майстер з електромереж!

Є декілька аспектів на як слід звернути увагу перш ніж встановити прилад на своє місце.

1. Монтаж світильника

Під час монтажу світлодіодного світильника слід використовувати заводські монтажні отвори та кріплення, які розроблені та виготовлені з урахуванням технічних особливостей приладу. Це забезпечить безпеку експлуатації та догляду.
Не просвердлюйте корпус приладу! Це може призвести до пошкодження внутрішніх компонентів та електросхем приладу!

Монтажні-отвори

2. Настінний вимикач

Будь-який освітлювальний прилад має під’єднуватись до побутової електромережі кабелями відповідної площини розрізу до номінальної потужності під’єднаних приладів. Настінний вимикач, своєю чергою, має бути змонтований таким чином, щоб роз’єднувати фазовий (L) кабель енергоживлення.

Схема-вимикача

Якщо вимикач під’єднано на “нульовий” (N) кабель, то у випадку його вимикання на прилад буде продовжувати надходити живлення з електромережі в обхід вимикача по фазовому кабелю. Це може призвести до виникнення “фантомного” світла приладу після вимкнення вимикача, а також виходу з ладу внутрішніх компонентів приладу через відсутність захисту побутової електромережі від стрибків напруги.

Про “фантомне світло” розповідаємо у короткому відео нижче.

3. Електромережа

Зважаючи на важкий технічний стан національної електромережі, наполегливо радимо встановити автоматичне захисне реле напруги (типу “Зубр”) на вашу локальну побутову мережу. Це захистить ваші побутові прилади, зокрема світлодіодні світильники, від небажаних перепадів напруги, що виходять за межі робочого діапазону драйверів приладів.

Зауважимо, що кожен світлодіодний прилад має драйвер контролю напруги, який, в залежності від моделі, може “вирівняти” перепад напруги в діапазоні від 165 до 265V захищаючи внутрішні складові приладу. Але часто в мережі виникають перепади напруги, що перевищують можливості драйвера приладу, через що той виходить з ладу. Це може призвести до вигорання світлодіодів та інших компонентів світильника.

Через це ми наголошуємо, що захисне реле напруги має бути встановлене у вашій оселі та регулювати подачу електрики, активуючи захист при досягненні критичних показників (man 200V, max 250V).

210-240V 50-60Hz — це безпечний діапазон напруги електромережі при якому гарантована нормальна штатна робота освітлювальних приладів різних типів.

Реле-напруги

У разі виникнення технічних несправностей просимо вас звертатися до нашого сервісного центра. Ми проведемо діагностику приладу, виявимо та усунемо несправність, щоб ви надалі насолоджувались комфортним освітленням.

Наш сервісний центр знаходиться за адресою:
м. Київ, вул. Михайла Драгоманова, 31Б (метро “Позняки”).

За більш детальною інформацією звертайтесь од нас за телефоном, або в онлайн-чаті.